Poznaj produkt

Każdy produkt, który opuszcza pracownię KUAMKI jest wykonany z największą starannością i maksymalną dawką pasji prosto z serca.
Każdy szczegół musi być dopracowany, a każda wystająca niteczka obcięta. Wszystkie materiały, których używamy do stworzenia naszych produktów, to wysokogatunkowe tkaniny, dzianiny oraz wypełnienia, które posiadają niezbędne certyfikaty, zapewniające bezpieczeństwo Maluchom i spokój ich mamom.
Kokon niemowlęcy Velvet Krata + Nimbus Cloud

Proces powstawania

Jednym z produktów, którego powstawanie możecie podejrzeć, to poduszka antywstrząsowa „motylek”. Uszyta jest ona z wysokogatunkowej bawełny oraz polaru minky 380g/m2, którego wysoka gramatura oraz technika tłoczenia kropek, zapewnia mocny i trwały wzór nawet po praniu. Wypełnienie stanowi antyalergiczny puch silikonowy I gatunku o delikatnej, a jednocześnie bardzo wytrzymałej strukturze, która pozwala na wielokrotne pranie bez ryzyka odkształcania.

  • Bawełna
  • Minky
  • Poliester

Dbaj o swój produkt

Aby produkty KUAMKI długo służyły Waszym Maluszkom, należy w odpowiedni sposób o nie dbać. Prać w temperaturze 30 – 40 stopniach w programie dla tkanin delikatnych, bez użycia środków piorących zawierających fosforany oraz nie używać płynów zmiękczających. Suszarka bębnowa nie jest sprzymierzeńcem naszych produktów, które zdecydowanie wolą suszenie w bardziej łagodny sposób, leżąc na płasko. Używając żelazka, należy pamiętać o zastosowaniu odpowiedniej temperatury dla danej tkaniny. Szczególną uwagę jednak należy zwrócić na polar minky, którego pod żadnym pozorem nie wolno prasować, gdyż jego mięciutkie włókna ulegną zniszczeniu, a urocze kropki spłaszczeniu.

Trwałe

Dokładamy wszelkich starań, na każdym etapie powstawania produktów. Dziękie temu wiemy, że nasze wyroby pozwolą na długo cieszyć się z ich posiadania i zapewnią mięciutkie i milutkie chwile.