Kosz na zabawki

Kosz na zabawki-kuamka

Zabawki naszych Maluszków żyją własnym życiem. Każdy rodzic wie, że dzieci są pierwsze do zabawy, ale gdy pojawia się potrzeba sprzątania, to nigdzie nie można ich znaleźć. Aby zachęcić Maluchy do sprzątania, przygotowaliśmy dla Nich kolorowe, materiałowe kosze na zabawki. Nawet najbardziej zniechęcone do porządków dzieci nie będą protestować, gdy przyjdzie ich pora! Materiałowy kosz na zabawki Kuamka jest na tyle duży, że pomieści wszystkie zabawki twojego dziecka – klocki, pluszaki, sterowalne samochodziki i inne!

Wyświetlanie wszystkich wyników: 2

Duży kosz na zabawki na duże sterty zabawek

Kuamkę tworzy dyplomowana pedagożka. Wiedzą tajemną nie jest jednak to, że dzieci potrafią zrobić straszny bałagan – to wie się po prostu z doświadczenia! Wychowanie czwórki dzieci zainspirowało nas do stworzenia wyjątkowego, dużego kosza do przechowywania zabawek. Wiedza o tym, jak funkcjonują umysły naszych pociech, przekłada się na dokładnie przemyślany design. Materiałowy kosz na zabawki z uroczym motywem zwierzęcym znajdzie swoje miejsce w kącie każdego pokoiku dziecięcego. Dzięki niemu sprzątanie stanie się prawdziwą przyjemnością, a nie nudnym obowiązkiem narzuconym przez rodziców.

Duże kosze na zabawki Kuamka zostały wykonane z polaru minky wysokiej jakości, dzięki czemu są miękkie i przyjemne w dotyku. Wzmocniliśmy je także warstwą pianki tapicerskiej. Każdy kosz na zabawki z materiału Kuamka może pomieścić naprawdę dużo zabawek twojego Malucha! Pojemniki stoją samodzielnie i nie przewracają się. Wszystkie kosze do przechowywania zabawek Kuamka posiadają wygodne, materiałowe uchwyty do przenoszenia. Twoje dzieci mogą same przenosić pojemnik gdy stwierdzą, że chcą bawić się gdzieś indziej.

Pojemnik kosz na zabawki – duży i mały

Jeśli jednak poszukujesz mniejszego, ozdobnego pojemnika materiałowego na zabawki, w naszej ofercie znajdują się warianty mini. Są one o połowę mniejsze od standardowych. Materiałowe kosze na zabawki dla dzieci o mniejszych wymiarach doskonale sprawdzą się w mniejszych pomieszczeniach. Zmieszczą się także na półce czy szafie. Materiałowy pojemnik na zabawki jest wypełniony sztywną, a zarazem elastyczną pianką tapicerską. Dzięki niej jest on w stanie utrzymać pionową pozycję. Takie wypełnienie sprawia także, że pojemnik kosz na zabawki jest odporny na odkształcenia. Nasze propozycje są niezwykle wytrzymałe, co sprawia, że będą strzec dziecięcych przedmiotów przez długi czas. Bez względu na to, czy szukasz małego czy dużego kosza lub pojemnika na zabawki materiałowego, w naszym sklepie z pewnością znajdziesz ten idealnie pasujący do pokoju Twojego szkraba.

Pani Miś i Pan Miś na straży porządku

Nasze materiałowe pojemniki na zabawki zdobią wizerunki uroczych zwierzaków. Pani Miś, Pan Miś, Piesek, Królik – niezależnie od tego, kogo wybierzesz, dzięki niemu będziesz mogła cieszyć się porządkiem w dziecięcym pokoiku! Pojemnik materiałowy na zabawki Kuamka to przyjemny sposób na to, by nauczyć dzieci sprzątania po sobie po skończonej zabawie. Interesujące, żywe i barwne wzory zachęcają do częstego kontaktu z koszem do przechowywania zabawek – zdecydowanie bardziej, niż nudne półki lub plastikowe skrzynki.
Masz pomysł na swój własny kosz lub pojemnik na zabawki? Chętnie go dla ciebie uszyjemy! Przejrzyj dostępne u nas materiały, a my stworzymy pojemnik idealnie pasujący do wnętrza pokoju twojego Malucha.