Kokony niemowlęce

Dla nowo narodzonych Maluszków świat jest ogromny. Aby wyznaczyć mu komfortowe dla niego granice, warto sięgnąć po kokon niemowlęcy. To wyjątkowe akcesorium pomaga Maluszkom poczuć się bezpiecznie w zupełnie nowym dla nich otoczeniu. Drzemka w bawełnianym kokonie Kuamka jest dla niemowlaka niczym podróż do bezpiecznego brzuszka mamy! Niech otuli go mięciutka tkanina minky w kolorowe, sensoryczne wzory.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 7

Kokon dziecięcy – jedno akcesorium, wiele zastosowań

Kokon – nazywany też gniazdkiem – to niezastąpiony pomocnik każdej Mamy i każdego Taty. Jest to wygodne, przenośne posłanko z wysokimi krawędziami o miękkim wypełnieniu. Jakie ma zastosowanie? Odpowiedź brzmi – niejedno!

Gniazdko-kokon dla niemowlaka to przede wszystkim ochrona dla Maluszka, gdy nie masz możliwości trzymać go na rękach. Jeżeli chcesz położyć dziecko na kanapie, gniazdko uniemożliwi mu upadek na podłogę. Kokon dla niemowląt z powodzeniem zastąpi kołyskę w sytuacji, gdy odwiedzasz kogoś, a Maluszek chciałby się zdrzemnąć. Możesz wykorzystać go również jako tymczasowy przewijak, gdy musisz przebrać dziecko lub zmienić mu pieluchę.

W Kuamce staramy się, aby każdy produkt pomagał Maluszkom w ich prawidłowym rozwoju. Dlatego nasze kokony niemowlęce szyjemy z tkanin we wzory, które wspierają integrację sensoryczną dzieci. Gdy Twoja pociecha podrośnie, nie musisz chować gniazdka do szafy – możesz wykorzystać je jako mini-matę, z której nie wypadną żadne zabawki. Kokon bawełniany z kontrastowymi elementami będzie przyzwyczajał wzrok Maluszka do nowych barw, a dzięki temu – rozwijał jego sensorykę.

Kokon do spania dla niemowląt Kuamka – idealny na prezent

Kokony niemowlęce Kuamka zostały uszyte ze 100% bawełny i miękkiego, przytulnego polaru Minky lub Velvetu. Dzięki wypełnieniu antyalergiczną włókniną i kulką silikonową zachowują swoje kształty nawet po wielokrotnym praniu. Kokony dla niemowląt szyte w naszej pracowni są wypełnione miłością do tego, co robimy. Każdy egzemplarz to wiele godzin naszej ciężkiej pracy i starań o to, by Twój Maluszek mógł prawidłowo się rozwijać. My również jesteśmy rodzicami – wiemy, czego potrzebuje każda młoda Mama!

Bawełniany kokon do spania dla niemowląt Kuamka to świetny pomysł na prezent na baby shower lub na prezent dla przyszłej mamy. Takie akcesorium to nie tylko pożyteczny dla każdego rodzica gadżet, ale też urocza dekoracja dziecięcego pokoiku. W naszym sklepie znajdziesz idealny kokon niemowlęcy dla chłopca i dziewczynki – i to w świetnej, atrakcyjnej cenie! Zapraszamy do zapoznania się z dostępnymi modelami lub zaproponowania własnego, unikatowego modelu.