Kocyk niemowlaka

Przybycie na świat nowego członka rodziny to wydarzenie, do którego trzeba dobrze się przygotować. Są pewne rzeczy, o których zapomnieć nie można! Dlatego właśnie stworzyliśmy gotowe wyprawki dla Maluszków zawierające to, czego potrzebuje każdy świeżo upieczony rodzic.

Wyświetlanie 1–9 z 13 wyników

Zestaw wyprawkowy dla noworodka – wszystko to, czego potrzebujesz

Wyprawka dla niemowlaka to świetny prezent dla młodych, niedoświadczonych rodziców. Brak wprawy w opiece nad dziećmi może wywołać pewną blokadę przed wyjmowaniem Maluszka z kołyski. Dlatego właśnie każdy komplet wyprawowy dla noworodka naszego projektu zawiera akcesoria, które ułatwią pierwsze kontakty Rodziców ze swoją pociechą. W zależności od tego, na jaki się zdecydujesz, znajdziesz w nim kokon lub rożek niemowlęcy. Umożliwią one Rodzicom beztroskie spędzanie czasu z Maluszkiem i przechadzanie się po domu. W każdym zestawie wyprawkowym dla niemowląt Kuamka znajdziesz też mięciutki kocyk w kratę oraz poduszkę z wypełnieniem antyalergicznym. Dzięki nim spędzanie czasu z Maluszkiem będzie jeszcze przyjemniejsze i bezstresowe.

Każda wyprawka dla noworodka w sklepie internetowym Kuamka została uszyta ze starannością o każdy, nawet najmniejszy detal. Stosujemy wzory pasujące do każdego wnętrza i wózka, które jednocześnie pobudzają integrację sensoryczną u każdego Malucha. Przejrzyj naszą ofertę i znajdź wyprawkę dla niemowlaka w atrakcyjnej cenie, zawierającą wszystko to, czego potrzebują młodzi Rodzice.

Kocyk ciepły jak objęcia Mamy

Masz już wszystko to, co znajdziesz w naszym zestawie wyprawkowym dla niemowląt? Kocyk dla noworodka w autorską kratę Kuamka to coś, czego nigdy za wiele! Do szycia naszych wyjątkowych narzutek dziecięcych wykorzystujemy bawełnę i mięciutką tkaninę velvet. Kocyk niemowlęcy w kratkę Kuamka to wyjątkowe akcesorium, które możesz wykorzystać zarówno w domu, jak i na spacerze. Posłuży ci jako prowizoryczny rożek do noszenia Malucha na rękach, kołderka lub wypełnienie wózka dziecięcego. Nasze wyjątkowe kocyki w kartkę dla dzieci mogą być wypełnieniem twojej własnej, indywidualnej wyprawki!

Doskonale wiemy, czego potrzebują rodzice. Produkty Kuamka są szyte przez poczwórną mamę z doświadczeniem i dyplomowaną pedagożkę. Wszystkie wyroby są starannie przemyślane tak, aby nie tylko usprawniały rozwój dziecka, ale też ułatwiały rodzicom codzienną opiekę nad Maluchem.